ا

لوگوی سه گوش

اسفند 90 - ولای دوست
سفارش تبلیغ
صبا
ولای دوست

به نام خداوند جان افرین

با سلام حضور همه شما عزیزان،در آخرین ساعات سال 1390 برای همه دوستان و خانواده های محترم سالی سرشار از موفقیت و سربلندی آرزو می کنم و امیدوارم سال 1391 سال ظهور و فرج یوسف زهرا سلام الله علیهما باشد.

دوستان خیلی زود سال 90 تموم شد؛ پیام بزرگ این رویداد تاریخی گذر عمر بدون بازگشت است ؛ پس فرصت ها را دریابیم و عنایت کنیم که هر نفسی که می کشیم قابل تکرار نیست پس برای خدا نفس بکشیم، فکر کنیم، تلاش کنیم، دوست داشته باشیم و حتی نفرت هایمان نیز برای خدا باشد. همیشه بهاری و با نشاط  باشید

دسته گل زیر تقدیم شما، بدرود

 


نوشته شده در دوشنبه 90/12/29ساعت 11:0 عصر توسط سیدمهدی حسینی نظرات ( ) |

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

باز هم دستان کثیف و جنایت کار استکبار از آستین افراطی های وهابی بیرون آمد و یکی از سربازان گمنام امام زمان، مروج مکتب اهل بیت علیهم السلام را که عمری مخلصانه به اسلام و معارف حقه تشیع خدمتگزاری کرده بود به شهادت رساند. آری شیخ عبدالله دحدوح که اصالتا مغربی است پس از گرویدن به تشیع به تحصیلات دینی پرداخت و پس از سال ها خدمتگراری به مردم مسلمان بروکسل به آرزوی خود که شهادت در راه حقیقت بود رسید. روحش شاد و راهش پر رهرو.

مسئولان نروژ با اشاره به دست داشتن گروه های افراطی در حمله به مسجد شیعیان در بروکسل، از بازداشت یک مظنون در این رابطه خبر دادند. اخبار دیگر نشان می دهد افراد ناشناس اقدام به ریختن مقادیر فراوانی بنزین در اطراف مسجد کرده بودند که این امر به تسریع در آتش گرفتن مسجد انجامید.

 

به گزارش «شیعه نیوز» ، شامگاه دیروز (دوشنبه 22اسفند) وهابیون با کوکتل مولوتوف به مسجد شیعیان در بروکسل هنگام اقامه نماز جماعت این مسجد حمله کردند، که در نتیجه آن شیخ "عبدالله الدحدوح"امام جماعت این مسجد به شهادت رسید.


رادیو اوستن نروژ نیز در اینباره گزارش داد، مسجد امام رضا (علیه السلام) که مورد حمله واقع شده است متعلق به مسلمانان شیعه است و در نتیجه این حمله شیخ عبدالله مغربی امام جماعت مسجد به علت آتش سوزی و دود ناشی از پرتاب کوکتل مولوتوف به داخل مسجد به شهادت رسید.

اخبار دیگر نشان می دهد افراد ناشناس اقدام به ریختن مقادیر فراوانی بنزین در اطراف مسجد کرده بودند که این امر به تسریع در آتش گرفتن مسجد انجامید.

رادیو اوستن نروژ می افزاید: مسجد امام رضا (علیه السلام) که اقلیت مسلمان شیعه در بلژیک به آن رفت و آمد می کنند از بزرگترین و مهم ترین مساجد شیعیان در این کشور به شمار می آید که غالب آنها را لبنانی ها، عراقی ها و برخی از شهروندان کشورهای مغرب عربی تشکیل می دهند.

شاهدی عینی به نام خضر منصور در مصاحبه با شبکه خبری العالم گفت: فرد مهاجم با سلاح سرد به ما حمله کرد و شیشه ها را شکست.

پلیس برای تکمیل تحقیقات تا بامداد روز بعد تدابیر امنیتی شدید در اطراف مسجد اعمال و خبرنگاران را از نزدیک شدن به مسجد منع کرد.

"گائتان وان گویدسن هوون" شهردار آندرلشت در جمع خبرنگاران، گفت: فرد مظنون بازداشت شد و پیام ما حفظ آرامش است؛ عدالت اقتضا می کند که تحقیقات آغاز شود و عامل یا عاملین این اقدام مجرمانه مشخص و مجازات شوند .

"ژوئل میلکه" وزیر کشور بلژیک حمله به مسجد امام رضا(علیه السلام) را اقدامی تروریستی خواند و گفت : احتمالا فرد مهاجم عضو یکی از گروه های افراطی است.

پیش از این نیز مسجد امام رضا (علیه السلام) با پیام های مکتوبی تهدید شده بود؛ به شهادت همه نمازگزاران مسجد امام رضا (علیه السلام)، شیخ الدحدوح مدافع وحدت مسلمانان بود.

نوشته شده در پنج شنبه 90/12/25ساعت 10:39 عصر توسط سیدمهدی حسینی نظرات ( ) |

به نام خداوند مهربان و عزیز

با سلام به شما دوستان عزیز !

آفرین بر این ملت آزاده  و بصیر که به عشق امام و شهدا و ولی امر خود در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور بیش از 64 درصد، حماسه باشکوهی آفریدند و آبروی رهبر  و مقتدایشان را به رخ جهانیان کشیدند و نصاب جدیدی در مشارکت مردمی به ثبت رساندند. این موفقیت بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده های عزیز شهدا تبریک و شاد باش می گویم و امیدوارم منتخبین ملت، در سایه وحدت ملی و عشق به ارزشهای دینی و ملی خدمتگزار شایسته ای برای این ملت فهیم باشند؛ به عبارت دیگه حالا نوبت شماست!!

 


نوشته شده در شنبه 90/12/13ساعت 9:3 عصر توسط سیدمهدی حسینی نظرات ( ) |

به نام خدا

هر روز در حال انتخاب هستیم ، انتخاب شغل، دوست،کار، مهارت،رشته تحصیلی، راه راست ،کج، بیراهه و...

انتخابات مجلس نیز میدان انتخاب افراد سرنوشت ساز برای یک دوره چهار ساله است ؛ یعنی سرنوشت کشور را به افرادی می سپاریم تا بجای ما تصمیم می گیرند ؛ پس بهتر نیست افرادی را برگزینیم که صلاحیت و شایستگی وکالت ما را داشته باشند. اگر یادتون باشه امام عزیزمان فرمودند: مجلس عصاره فضائل ملت است پس در انتخاب افراد صالح و شایسته دقت کنیم.

کسانی را به مجلس روانه کنیم که این شاخص ها رو داشته باشند:

مطیع رهبری عزیز،

متخصص ،

خدمتگزار مردم باشند ،

دغدغه دین داشته،

دل هایشان برای عزت میهن به تپد؛

ساده زیست باشه ،

و با اقتدار در برابر دشمن پر طمع مقاومت کنند.

انشا الله روز جمعه ثبت افتخاری دیگر برای نظام اسلامی- وعده ما 12 اسفندماه پای صندوق های رأی


نوشته شده در چهارشنبه 90/12/10ساعت 11:49 عصر توسط سیدمهدی حسینی نظرات ( ) |


Design By : Pichak